صندلی سینمایی ،صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش تجهیز سالن سینمایی صندلی سینمای خانگی
به سایت ما خوش آمدید.

جشن 55 سالگی( صندلی سینما )رض کو

جشن 55 سالگی( صندلی سینما )رض کو

جشن 55 سالگی( صندلی سینما )رض کو

سه شنبه بیست وهفتم اردیبهشت ماه ، مراسم جشن پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شرکت رض کو درهتل اوین پارسیان تهران برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور اعضای هیئت مدیره، هنرمندان ،نمایندگان فروش شرکت، مدیران تراز اول ،مشاوران صاحب نام،اساتید و مدرسان علمی، ورزشکاران وهمکاران برگزار شد.
ضمن بزرگداشت سالگرد تاسیس، به بیان نکاتی درخصوص فعالیت های شرکت نیز پرداخته شد .
مهم نیست که چقدر قدمت داشته ایم، مهم این است که تا چه حد خواسته ایم و توانسته ایم. 
خواستن و توانستن ما باعث شد از سال "چهل و شش" یکی از مهمترین اتفاقات در رض کو رقم بخورد. زمانی که شرایط کشور برای فعالیت شرکتهای مختلف داخلی و خارجی فراهم بوده و فضای رقابتی بین این شرکتها، بیش از پیش مشهود بود. 
هر چند شرایط تحمیل شده تحریم ها شرایط کاری را سخت تر کرد، ولی  رض کو توشه ای بسیار با ارزش برای ادامه راه نه چندان هموار در شرایط سخت کنونی اندوخت. تجربه ای دل انگیز که به سایر تجارب این شرکت در این سالها افزود .
به قول مارک زاکربرگ مدیر فیس بوک: بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است. 
تیم  رض کو بارها و بارها ریسک کرد. 
بالا و پایین ها را تحمل کرد و راه پر خطر پیشرفت را پشت سر گذاشت. 
بدین ترتیب، تیم رض کو ، در سایه خرد جمعی موجود و رهبری مدیران خلاق وکوشا، امید به آینده هر چند نامعلوم در شرایط کنونی را از دست نداده و همچنان به پیش می تازد. و حال با گذشت پنجاه و پنج سال، نام با شکوه رض کو، با انرژی یک نوجوان، شادابی یک کودک و تجربیات با ارزش یک بزرگسال، بر فراز قله ها  می درخشد.